Denzel 20467 соғылған F-тәрізді қысқыш қысқыш тереңдігі 80 мм, арматураланған, ені 400 мм-ге дейінгі бөлшектерді және слесарь, ағаш ұстасы және дәнекерлеу жұмыстары кезінде материалдарды бекітуге арналған. Т-тәрізді профиль құрылымның иілуге төзімділігін қамтамасыз етеді, бұл бөлшектерді айтарлықтай күшпен бекітуге мүмкіндік береді. Қысқыш кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.73 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қысқыш тереңдігі | 80 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 530 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/2/e/5/d2e575734ca4c70eac231781bda11f234a3d86df_20467_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/d/a/1/fda1b30c4af2a280670c36993ceab696556805d4_20467_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | Струбцина F-образная, 80x400мм, кованая // Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996211404 |