100 мм қысқыш тереңдігі бар соғылған F-тәрізді Denzel 20470 қысқышы арматураланған, ені 300 мм-ге дейінгі бөлшектерді және слесарь, ағаш ұстасы және дәнекерлеу жұмыстары кезінде материалдарды бекітуге арналған. Т-тәрізді профиль құрылымның иілуге төзімділігін қамтамасыз етеді, бұл бөлшектерді айтарлықтай күшпен бекітуге мүмкіндік береді. Қысқыш кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 32 |
| Қысқыш тереңдігі | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 445 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/d/6/e/1d6eeaa965fb0e3371b359503ca822ae575546ef_20470_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/7/a/e/f7ae9369b83d927c4960482fcc2f89dae870e740_20470_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | F-тәрізді қысқыш, 100х300мм, соғылған // Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 140 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996211411 |