100 мм қысқыш тереңдігі бар соғылған F-тәрізді қысқыш Denzel 20471 арматураланған, ені 400 мм-ге дейінгі бөлшектерді және слесарь, ағаш ұстасы және дәнекерлеу жұмыстары кезінде материалдарды бекітуге арналған. Т-тәрізді профиль құрылымның иілуге төзімділігін қамтамасыз етеді, бұл бөлшектерді айтарлықтай күшпен бекітуге мүмкіндік береді. Қысқыш кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.31 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 32 |
| Қысқыш тереңдігі | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 545 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/6/3/4/d63400517f0e2e49f8507854a6e0d12e6c23c192_20471_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/8/4/8/68486e2e74254e63ec3e5de418b11e252a1eb1bd_20471_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | Струбцина F-образная, 100x400мм, кованая // Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 140 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996211428 |