Соғылған F-тәрізді қысқыш Denzel 20477 қысқыш тереңдігі 120 мм, арматураланған, ені 300 мм-ге дейінгі бөлшектерді және слесарь, ағаш ұстасы және дәнекерлеу жұмыстары кезінде материалдарды бекітуге арналған. Т-тәрізді профиль құрылымның иілуге төзімділігін қамтамасыз етеді, бұл бөлшектерді айтарлықтай күшпен бекітуге мүмкіндік береді. Қысқыш кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.55 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 32 |
| Қысқыш тереңдігі | 120 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/f/4/d/bf4da6c7c1cb8e6a2e538eba122dc81e95e7f16c_20477_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/1/4/3/d143f872bc826d6a9e0db4a52f8d9e4f291f9997_20477_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | Струбцина F-образная, 120x300мм, кованая // Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 160 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996211442 |