Соғылған F-тәрізді қысқыш Denzel 20479 қысқыш тереңдігі 120 мм, арматураланған, ені 600 мм-ге дейінгі бөлшектерді және слесарь, ағаш ұстасы және дәнекерлеу жұмыстары кезінде материалдарды бекітуге арналған. Т-тәрізді профиль құрылымның иілуге төзімділігін қамтамасыз етеді, бұл бөлшектерді айтарлықтай күшпен бекітуге мүмкіндік береді. Қысқыш кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 32 |
| Қысқыш тереңдігі | 120 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 770 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/a/2/9/aa29773564079429b157defd99476dc18bc30ed8_20479_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/a/5/d/fa5d06df53589599d44da3d8dd4a65ab293e1e17_20479_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | F-тәрізді қысқыш, 120х600мм, соғылған // Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 160 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996211466 |