Қысқыштың максималды ені 75 мм болатын G-тәрізді Matrix 20603 қысқышы дайындамаларды бекіту немесе оларды жұмыс үстеліне немесе станокқа бекіту үшін қолданылады. Бөлшектерді желімдеуге, сондай-ақ бұрғылауға, тегістеуге, аралауға және басқа жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Дәнекерлеу кезінде қолдануға жарамды. Созылғыш шойыннан жасалған болат бұранда мен жақтау айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Трапеция тәрізді бұрандалы бұранда заттардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Қысқыш слесарлық және ағаш ұсталығында, сондай-ақ үй шаруашылығында қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қысқыштың ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.66 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 32 |
| Қысқыш тереңдігі | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Тұтқа материалы_56 | сталь |
| Атауы | G-тәрізді қысқаш, 75 мм Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996025575 |