Қысқыш қысқыш тәрізді ұзартылған Denzel 20790 қысқыш тереңдігі 110 мм, екі компонентті тұтқалары бар, қалыңдығы 75 мм-ге дейінгі бөлшектерді ұстауға қабілетті. Дайындамаларды желімдеу немесе белгілеу кезінде пайдалы болады. Басу беттеріндегі ойықтары бар жылжымалы жақтары ұстау кезінде бөлікті мүмкіндігінше дәл орналастыруға мүмкіндік береді. Қысқыш ағаш шеберханасында, үйде немесе елде ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.11 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 105 |
| Қысқыш тереңдігі | 110 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 228 |
| Қысқыш | серіппелі |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/b/6/e/ab6e2492822db5c35248208c614f40d74239ea7a_20790_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/1/a/d/11ad9ae34a3fb78507e9d559f11403786caf693a_20790_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | соққыға төзімді пластик |
| Тұтқа материалы_56 | обрезиненный пластик |
| Атауы | Струбцина клещеобразная, удлиненная 75 х 110 мм двухкомпонентные рукоятки Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 33,30 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996233628 |