Қысқыш қысқыш тәрізді ұзартылған Denzel 20797 қысқыш тереңдігі 60 мм, екі компонентті тұтқалары бар, қалыңдығы 80 мм-ге дейінгі бөлшектерді ұстауға қабілетті. Дайындамаларды желімдеу немесе белгілеу кезінде пайдалы болады. Басу беттеріндегі ойықтары бар жылжымалы жақтары ұстау кезінде бөлікті мүмкіндігінше дәл орналастыруға мүмкіндік береді. Қысқыш ағаш шеберханасында, үйде немесе елде ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 142 |
| Қысқыш тереңдігі | 60 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 |
| Қысқыш | серіппелі |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Тұтқа материалы_56 | обрезиненный пластик |
| Атауы | Қысқыш кене тәрізді, күшейтілген 80 х 60 мм, екі компонентті тұтқалар Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 32,50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996233659 |