10 кВТ Denzel GHG-10 96476 газды жылу пистолеті пропан-бутан қоспасымен жұмыс істейді және 300 текше метр жылдамдықпен жылу ағынын шығарады. м/сағ. Ауданы 100 шаршы метрге дейінгі қоймаларды, шеберханаларды, гараждарды, жылыжайларды және басқа да тұрғын емес үй-жайларды жылыту үшін қолданылады. Құрылыс алаңдарында және өндірістік үй-жайларда, сондай-ақ аспалы төбелерді орнату үшін пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.50 кг |
| Ауа ағыны | 300 |
| Қаптамадағы биіктік | 290 |
| Қаптамадағы габариттері | 390×215×290 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сұйытылған газдың қысымы | 0.70 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0,75 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 390 |
| Жинақтау | Газовая тепловая пушка - 1 штРучка - 1 штШланг газовый - 1 штРедуктор - 1 штХомут - 2 штКомплект крепежа - 1 штРуководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/f/c/f/1fcf441b839570f02326ab01b3c2af1f3f89dd5b_96476_r1.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/2/8/f/828f86c508dc13e37caaba9c5976b8fae57883db_96476_1.pdf |
| Атауы | Газовая тепловая пушка GHG-10, 10 кВт, 300 м3/ч, пропан-бутан Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, корпустың қос қабырғалары, жалынды бақылау датчигі |
| Жылыту алаңы | 100 м2 |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 25 |
| Газ шығыны | 0,7 кг/ч |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/9/d/2/19d229c46477cc6fa984058e08e395a2efd7eda4_96476_c1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | UhuFQ6v_dug |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 215 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996195650 |