Қысқыш қысқыш тәрізді ұзартылған Denzel 20798 қысқыш тереңдігі 80 мм, екі компонентті тұтқалары бар, қалыңдығы 10 мм-ге дейінгі бөлшектерді ұстауға қабілетті. Дайындамаларды желімдеу немесе белгілеу кезінде пайдалы болады. Басу беттеріндегі ойықтары бар жылжымалы жақтары ұстау кезінде бөлікті мүмкіндігінше дәл орналастыруға мүмкіндік береді. Қысқыш ағаш шеберханасында, үйде немесе елде ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 152,40 |
| Қысқыш тереңдігі | 80 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 204 |
| Қысқыш | серіппелі |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/d/0/3/fd037fb4ccc11f920d75ce7912812c05aa5fffee_20798_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | соққыға төзімді пластик |
| Тұтқа материалы_56 | обрезиненный пластик |
| Атауы | Қысқыш кене тәрізді, күшейтілген 100 х 80 мм, екі компонентті тұтқалар Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 34 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996233666 |