
49 953 ₸
42 390 ₸
15 кВТ Denzel GHG-15 96477 газды жылу пистолеті пропан-бутан қоспасымен жұмыс істейді және 500 текше метр жылдамдықпен жылу ағынын шығарады. м/сағ. Ауданы 150 шаршы метрге дейінгі қоймаларды, шеберханаларды, гараждарды, жылыжайларды және басқа да тұрғын емес үй-жайларды жылыту үшін қолданылады. Құрылыс алаңдарында және өндірістік үй-жайларда, сондай-ақ аспалы төбелерді орнату үшін пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.50 кг |
| Ауа ағыны | 500 |
| Қаптамадағы биіктік | 290 |
| Қаптамадағы габариттері | 390х215х290 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сұйытылған газдың қысымы | 0.70 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0,86 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 390 |
| Жинақтау | Газовая тепловая пушка - 1 штРучка - 1 штШланг газовый - 1 штРедуктор - 1 штХомут - 2 штКомплект крепежа - 1 штРуководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/d/b/b/cdbb2e2f2530982afc58d9ddad905f9f634ccf59_96477_r1.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/5/6/f/c56fe2d2d4942efa3521d0c2e02fcff5b065949b_96477_1.pdf |
| Атауы | Газовая тепловая пушка GHG-15, 15 кВт, 500 м3/ч, пропан-бутан Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, корпустың қос қабырғалары, жалынды бақылау датчигі |
| Жылыту алаңы | 150 м2 |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 25 |
| Газ шығыны | 1,0 кг/сағ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/5/2/e/f52e552619f21f084bac5ae648f2ea7ad1d2db3d_96477_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | 97UqdyfOjI4 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 215 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996195667 |