55 564 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Denzel GHG-15i 96478 15 кВТ газды жылу пистолеті, сандық термостаты және қос электромагниттік клапаны бар, сұйытылған пропан-бутан газымен жұмыс істейді және 150 шаршы метрге дейінгі жақсы желдетілетін тұрғын емес үй-жайларды жылытуға арналған. м: қоймалар, шеберханалар, гараждар, шеберханалар, жылыжайлар. 320 текше метр ауа ағынын жасайды. м/сағ, сондықтан тапсырмаларды тиімді орындайды. Құрылыс және өндірістік нысандарда, аспалы төбелерді монтаждау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 5.80 кг |
| Ауа ағыны | 320 |
| Қаптамадағы биіктік | 380 |
| Қаптамадағы габариттері | 490х250х380 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сұйытылған газдың қысымы | 0.70 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0,75 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 490 |
| Жинақтау | Газовая тепловая пушка - 1 штРучка - 1 штШланг газовый - 1 штРедуктор - 1 штХомут - 2 штКомплект крепежа - 1 штРуководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/f/d/8/4fd810b6d7e6a021212f4dfab78d2e38fc3045ed_96478_r01.JPG |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/9/7/f/f97f34eea991f2a20c0bce2dddca4c33443bb9b4_96478_1.pdf |
| Атауы | Газовая тепловая пушка GHG-15i, 15 кВт, цифровой термостат, пропан-бутан// Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жылыту алаңы | 150 м2 |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 50 |
| Газ шығыны | 0,93 кг/сағ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/3/4/d/534dfb37bbe3a4462a31482799cacc1ca796bf9a_96478_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | CrJp_dIEuP4 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Термостат | сандық |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 250 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996219950 |