30 кВТ Denzel GHG-30 96479 газды жылу пистолеті пропан-бутан қоспасымен жұмыс істейді және 900 текше метр жылдамдықпен жылу ағынын шығарады. м/сағ. Ауданы 300 шаршы метрге дейінгі қоймаларды, шеберханаларды, гараждарды, жылыжайларды және басқа да тұрғын емес үй-жайларды жылыту үшін қолданылады. Құрылыс алаңдарында және өндірістік үй-жайларда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 6.80 кг |
| Ауа ағыны | 900 |
| Қаптамадағы биіктік | 355 |
| Қаптамадағы габариттері | 490х250х355 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сұйытылған газдың қысымы | 0.70 бар |
| Саптаманың диаметрі | 1,28 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 490 |
| Жинақтау | Газовая тепловая пушка - 1 штРучка - 1 штШланг газовый - 1 штРедуктор - 1 штХомут - 2 штКомплект крепежа - 1 штРуководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/e/9/5/3e955a324e8be4c66b9d44d01011da6296778c04_96479_r1.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/7/6/2/47626c704b5e98f83931f6ae6c192a2f29b65305_96479_1.pdf |
| Атауы | Газдық жылу зеңбірегі GHG-30, 30 кВТ, 900 м3/сағ, пропан-бутан Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, корпустың қос қабырғалары, жалынды бақылау датчигі |
| Жылыту алаңы | 300 м2 |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 70 |
| Газ шығыны | 1,95 кг/ч |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/9/3/1/9931ec4d8fc8291dcbbc977022e6f2c880786bfc_96479_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | fGmDl2ww1F0 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 250 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996195674 |