Қуаты 50 кВТ Denzel GHG-50 96480 газды жылу пистолеті пропан-бутан қоспасымен жұмыс істейді және 1400 текше метр жылдамдықпен жылу ағынын шығарады. м/сағ. Ауданы 500 шаршы метрге дейінгі қоймаларды, шеберханаларды, гараждарды, жылыжайларды және басқа да тұрғын емес үй-жайларды жылыту үшін қолданылады. Құрылыс алаңдарында және өндірістік үй-жайларда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 7.90 кг |
| Ауа ағыны | 1400 |
| Қаптамадағы биіктік | 360 |
| Қаптамадағы габариттері | 605х250х360 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сұйытылған газдың қысымы | 1.50 бар |
| Саптаманың диаметрі | 1,40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 605 |
| Жинақтау | Газовая тепловая пушка - 1 штРучка - 1 штШланг газовый - 1 штРедуктор - 1 штХомут - 2 штКомплект крепежа - 1 штРуководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/7/2/b/d72be102695f56e3c2eac3964468225ff2f9e866_96480_r1.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/0/b/6/c0b6922998fc4f3a4a964b933f009e93fae22a08_96480_1.pdf |
| Атауы | Газовая тепловая пушка GHG-50, 50 кВт, 1400 м3/ч, пропан-бутан Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, корпустың қос қабырғалары, жалынды бақылау датчигі |
| Жылыту алаңы | 500 м2 |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 70 |
| Газ шығыны | 3,3 кг/сағ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/d/3/c/4d3c8b44f4f86736fea858869d6f9c6f49ba161c_96480_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | g-NSTvpd2f0 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 250 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996195681 |