Ұзындығы 400 м, салмағы 800 г, жалпы салмағы 1050 г, түзу жүзі (В2 типті) бар Sibrtech 21608 соғылған темір балта ағаш балтамен бірге жеткізіледі. Ағашты кесуге, шабуға және өрескел өңдеуге арналған. Отын дайындау және ағаш ұстасы жұмыстарын орындау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.07 кг |
| Жайманың салмағы | 800 |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Ұзындығы | 420 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Тұтқаның ұзындығы | 400 мм |
| Жинақтау | Балта - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/8/d/c/58dc67ca503682babea4d0f68c41b305df805a8c_21608_8.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/1/f/7/71f79ad3e20278f2fe6e60b488e461db622c7679_21608_l01.jpg |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Атауы | Соғылған балта, жиынтықта, 800/1050 г, ағаш балта, 400 мм, Б2 Сибртех |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/f/8/0/bf80c61a20ea1fc10ac16156cdb2159f15e2c4de_21608_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті стикер |
| Қаптамадағы ені | 160 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800088635 |