Ұзындығы 500 м, салмағы 1400 г, жалпы салмағы 1750 г, түзу жүзі (В4 типті) бар Sibrtech 21614 соғылған темір балта ағаш балтамен бірге жеткізіледі. Ағашты кесуге, шабуға және өрескел өңдеуге арналған. Отын дайындау және ағаш ұстасы жұмыстарын орындау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 545 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.80 кг |
| Жайманың салмағы | 1400 |
| Қаптамадағы биіктік | 45 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 545 |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жинақтау | Балта - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/3/3/7/a3375966c2d7cd61bfbbd49a6a2cc1a812ec0850_21614_8.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/e/b/a/3ebaf6c7a6173d055b23580d81295cb33fb2a74d_21614_l01.jpg |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Атауы | Соғылған балта, жиынтықта, 1400/1750 г, ағаш балта, 500 мм, Б4 Сибртех |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/b/6/9/cb69a57a907d4cc6322f3e8edf1e5b6f3320abbd_21614_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті стикер |
| Қаптамадағы ені | 190 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800088659 |