121 129 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Gross G985K2 57445 пневматикалық соққы кілті, максималды айналу моменті 610 Нм және 1/2 дюймдік қосылыс алаңы, шпиндельдің айналу жиілігі 9000 айн/мин, 17 бөліктен тұратын жинаққа кіреді және бұрандалардағы, болттардағы және гайкалардағы бұрандалы жоғары кернеулі қосылымдарды бұрауды/босатуды жеңілдетеді. Ол үшін қуаты аз компрессор қолайлы, себебі құрал 120 л/мин ауаның аз мөлшерін тұтынады. Кілт кілті күнделікті өмірде де, кәсіби салада да — гаражда, құрастыру цехында, автосервисте, құрылыс алаңында қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Максималды айналу сәті | 610 H*m |
| Қосымша функциялары | |
| реверс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 3.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 86 |
| Қаптамадағы габариттері | 750 х 400 х 86 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қысым | 6.30 Атм |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4"(M) |
| Қаптамадағы ұзындығы | 750 |
| Жинақтау | Пневматикалық гайковерт - 1 штуцер - 1 Штуцерлі бастиек - 9 Штудленная соққылы бастиек - 3 штМасленка - 1 штУдлинитель - 1 Штудлинник Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талон - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/0/6/9/4069145c6ebf811dbb2307f7e0dc8463613cc5c2_57445_r01.jpg |
| Корпус материалы_50 | композициялық |
| Атауы | Пневматикалық соққылы гайковерт G985K2, 1/2, 610Нм 9000 айн/мин, жиынтығы 17 дана Gross |
| Ерекшеліктері | соққының болуы |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2" |
| Ауа шығыны | 120.48 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/7/b/3/87b3b6f09d8a8242e2b4dbee1b906a50ca4a1e38_57445_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | -6EszBiw-GI |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қосылу түрі 2 | жылдам |
| Соғу механизмінің түрі | Twin Hammer |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бос жүрістегі шығыс білігінің айналым жиілігі | 9000 айн/мин |
| Айналымдар саны | 9000 айн/мин |
| Жылдамдықтар саны_4 | 4 |
| Қаптамадағы ені | 400 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996041339 |