18В Li-Ion аккумуляторы және щеткасыз қозғалтқышы бар Denzel CIW-IB-300 аккумуляторлық соққы кілті айналу моментін 300 Нм-ге дейін дамытады. Бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған, шамадан тыс тартылған және қышқылданған бекіткіштермен оңай күреседі.,Жад әсері жоқ сенімді литий-ионды аккумулятор батареяның қызмет ету мерзімін және құралдың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. 1/2 дюймдік қосылыс квадраты бар кілт кілті металл конструкцияларды құрастыру және бөлшектеу, сондай-ақ автомобильдерге техникалық қызмет көрсету үшін пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды айналу сәті | 300 H*m |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| патрон түрі | 1/2" шаршы |
| Қосымша функциялары | |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жинақтағы аккумуляторлар | 1 дана |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Салмақ (брутто) | 3.60 кг |
| Батареяны зарядтау уақыты | 1,75 сағ |
| Қаптамадағы биіктік | 115 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 355 |
| Батарея сыйымдылығы | 4 |
| Аккумуляторлық батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/3/9/c/539c1cf64aba477863373e3cc39245bee0dbfb0f_26501_r01.JPG |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/0/a/9/50a95dfdbd40cb250d4a26a240f92d2a191ac108_26501_1.pdf |
| Атауы | CIW-IB-300, Li-ion, 18В, 300Нм аккумуляторлы соққылы кілтсөз// Denzel |
| Реверстің болуы | Иә |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/4/c/7/04c7d1da7ef1839e032161c6d4c63bda1b128920_26501_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қозғалтқыш түрі | қылқаламсыз |
| Қаптама түрі | іс |
| Соғу жиілігі | 0-1400 / 0-2520 / 0-3780 соққы/мин |
| Жылдамдықтар саны_4 | 3 |
| Айналу сәтін реттеу сатыларының саны | 3 |
| Қаптамадағы ені | 305 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996208930 |
| Электрондық жылдамдықты реттеу | Иә |