Салмағы 1000 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балта бар Спарта 21641 балтасы шаруашылықта кеңінен қолданылады. Оның арқасында учаскеде отын дайындауға, бұтақтарды кесуге, қазықтарды қайрауға және басқа жұмыстарды орындауға болады. Жартылай шеңберлі кесу жиегі ағашқа оңай кесіледі, бұл жұмысты жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.56 кг |
| Жайманың салмағы | 1000 |
| Қаптамадағы биіктік | 28 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 490 |
| Тұтқаның ұзындығы | 470 мм |
| Жинақтау | Балта - 1 дана |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | екі компонентті резеңкеленген |
| Атауы | Топор, 1000 г, фибергласовое топорище Sparta |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 172 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996044927 |