Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және талшықты талшықты балтасы бар Сибртех 21644 балтасы қатты немесе жұмсақ ағашты кесуге, шабуға және жаруға арналған. Саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінде отын дайындау, бұталарды, бұтақтарды кесу, сондай-ақ басқа да жұмыстарды орындау үшін пайдалы болады. 20-30 градус қайрау бұрышы бар жартылай шеңберлі кесу жиегі жұмысты жеңілдетеді. Балта жартылай кәсіби қолдану үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.98 кг |
| Жайманың салмағы | 600 |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 365 |
| Тұтқаның ұзындығы | 345 мм |
| Жинақтау | Балта - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/e/6/2/ce62db5ccc5a80b55670b32cbba24ed5cd2045b1_21644_r01.jpg |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | екі компонентті резеңкеленген |
| Атауы | Топор, 600 г, фибергласовое топорище Сибртех |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 148 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996124773 |