Соғылған балта Б 21664 жұмыс бөлігінің салмағы 1100 г ағаш балта 500 мм, жалпы салмағы 1500 г, күнделікті өмірде әртүрлі ағаш түрлерін өрескел өңдеу үшін пайдалы. Оның көмегімен шабуды да, шабуды да орындауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.48 кг |
| Жайманың салмағы | 1100 |
| Қаптамадағы биіктік | 45 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 520 |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жинақтау | Балта - 1 дана |
| Жайма материалы | Сталь 60Г |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Атауы | Топор кованый, в сборе, 1100/1500 г, деревянное топорище, 500 мм, Б, (Ижевск) Россия |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 190 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4630001880279 |