25 181 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Denzel 57697 типті SN21 шегелері, ұзындығы 75 мм және диаметрі 3,05 мм, беті боялған, 2000 дана. қаптамада — пневматикалық шегелерге арналған шығын материалдары. Әртүрлі материалдарды біріктіру үшін пайдаланылады, құрастыру және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Диаметрі | 3.05 мм |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 77 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 304 |
| Жинақтау | Шегелер - 2000 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/e/e/a/eeea54cb8d6a9606fd0de052fcce8a6908fcb928_57697_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/4/0/d/c40d5b4a917580ad1804637631a19174fc8ff592_57697_l01.jpg |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Дүйсенбіге арналған шегелер. нейлера (боялған.), ұзындығы - 75 мм, диаметрі - 3,05 мм, 2000 дана. Denzel |
| Қамту_63 | боялған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шегелердің түрі | SN21 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996232423 |