Matrix 21675 балтасының ұзындығы 700 мм, салмағы 1250 г жүзі және талшықты шыны балтасы кез келген түрдегі ағашты кесуге және кесуге арналған. Жартылай шеңберлі жиек материалға оңай кесіліп, жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Балта ағаш ұстасы жұмыстарын орындау үшін пайдаланылады, елде және шеберханада пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.91 кг |
| Жайманың салмағы | 1250 |
| Қаптамадағы биіктік | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 730 |
| Жинақтау | Колун - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/0/f/2/50f2aadbc82a8a9d48cc4a4c50789b841f07409e_21675_l01.jpg |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Атауы | Балта, 1250 г, талшықты шыны балта 700 мм Matrix |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 215 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996223100 |