519 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Қалпақсыз шегелер Matrix 41504 биіктігі 14 мм, 500 типті, 1000 дана. қаптамада, — жиһаз степлерлеріне арналған шығын материалдары. Ағаштан жасалған негізге жайма және тоқылған материалдарды бекітуге мүмкіндік береді. Шегелер құрылыс алаңында жөндеу және әрлеу жұмыстарын орындау үшін пайдалы болады, сонымен қатар жиһаз жасау үшін де пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Биіктігі | 14 |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 |
| Қаптамадағы саны | 1000 |
| Жинақтау | Гвозди - 1 шт |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Шегелер, 14 мм, жиһаз степлеріне арналған, қалпақсыз, 500 типті, 1000 дана Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдығы / диаметрі | 1 мм |
| Нысан_7 | гвозди |
| Ені | 1,25 |
| Қаптамадағы ені | 55 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996005973 |