Denzel GE 8900 94639, 220 В /50 Гц бензин генераторы, 25 литрлік сыйымдылығы және қолмен іске қосылуы бар, 8,5 кВТ қуат өндіреді және үлкен саяжайды, дүкенді немесе құрылыс алаңын электр қуатымен қамтамасыз етуге қабілетті. Жылытқыш немесе кондиционер, сорғы және электр құралдары сияқты бірнеше тұтынушыларды бірден қуаттандыруға болады. Қуат розеткасы жоғары қуатты жабдықты қосуға мүмкіндік береді. Толық резервуар жанармай құюсыз 7,8 сағат жұмыс істеуге жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Құрылыс | Портативті |
| Максималды қуат | 8.5 кВт |
| Кернеу | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Генератор түрі | Синхронды |
| Отын түрі | Бензин |
| Түсі | Сары |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Балама | синхронды |
| Салмақ (брутто) | 86 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 626 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 735 |
| Шамадан тыс жүктеме индикаторы | Жоқ |
| Жанармай деңгейінің индикаторы | Иә |
| Дөңгелектер мен тұтқалар | опция |
| Розеткалар саны_34 | 3 |
| Жинақтау | Генератор - 1 штепсельдік штепсель - 1 штепсель 230В/16А - 2 штепсель 230В/32А - 1 Кепілдік талонымен пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/3/a/f/43af54f0e96793f2461a3515dcfe2b09f0c0e1ba_94639_1.pdf |
| Альтернатор орамасының материалы | мыс |
| Атауы | Бензин генераторы GE 8900, 8.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 25 л, қолмен іске қосу Denzel |
| Қозғалтқыштың номиналды қуаты | 17 б. |
| Номиналды шығыс кернеуі | 230 Жылы |
| Картердегі майдың көлемі | 1,10 |
| Қозғалтқыш өндірушісі | Denzel |
| Қозғалтқыштың орын ауыстыру көлемі | 440 см3 |
| Номиналды жүктемедегі отын шығыны | 3.2 л/сағ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/4/e/1/c4e19c3d8e3aa8db2febb056977e6a800bf732f8_94639_1.pdf |
| Қуат терминалдары | Жоқ |
| Ылғалдан және шаңнан қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Корпус түрі | рамалық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| LwA дыбыс қуатының деңгейі | 99 артық емес |
| Тактілер саны | 4 |
| Қаптамадағы ені | 510 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996128436 |