Электр стартері бар, қуаты 3,3 кВТ, кернеуі 230 В, көлемі 15 литрлік жанармай багы бар Denzel PS-33E 94537 бензин генераторы тұрмыстық техника мен құрал-саймандарды электр энергиясымен автономды қамтамасыз етуге арналған. Қала сыртындағы үйде пайдалануға немесе резервтік қуат көзі ретінде сырттағы іс-шараларға өте ыңғайлы. Қуатты және үнемді қозғалтқыш жалпы қуаты 3,3 кВТ-қа дейінгі электр құрылғыларын қосуға мүмкіндік береді, 1 сағат жұмыс істегенде небәрі 1,15 литр АИ-92 отынын тұтынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Балама | синхронды |
| Салмақ (брутто) | 50.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 460 |
| Тұрақты ток шығысы 12В/8,3А | Иә |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 |
| Дөңгелектер мен тұтқалар | Жоқ |
| Розеткалар саны_34 | 2 |
| Жинақтау | Генератор бензиновый - 1 штКлюч свечной - 1 штЭлектрическая вилка 230 В/16 А - 2 штПровода для подключения 12 В - 1 штПластиковая воронка - 1 штАккумулятор - 1 штКлюч зажигания - 2 штРуководство по эксплуатации и гарантийный талон - 1 шт |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Максималды қуат 230 В кезінде | 3300 Сейсенбі |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/d/b/a/ddba6d44311a8b58e22c2f5e4d362b2226c8672b_94537_1.pdf |
| Альтернатор орамасының материалы | мыс |
| Атауы | Генератор бензиновый PS-33E, 3.3 кВт, 230В, 15 л, электростартер Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды қуаты 230 В кезінде | 3000 Сейсенбі |
| Картердегі майдың көлемі | 0,60 |
| Қозғалтқыш өндірушісі | Denzel |
| Қозғалтқыштың орын ауыстыру көлемі | 212 см3 |
| Номиналды жүктемедегі отын шығыны | 1.15 л/сағ |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | EkBoYSAxN4I |
| Ылғалдан және шаңнан қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Іске қосу түрі | қолмен, велосипедпен |
| Корпус түрі | Ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| LwA дыбыс қуатының деңгейі | 85 артық емес |
| Тактілер саны | 4-х тактный |
| Қаптамадағы ені | 440 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996198545 |