Басы салмағы 1500 г және ұзындығы 900 мм резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Matrix 21830 пикаксы бау-бақша, құрылыс және бөлшектеу жұмыстары үшін қолданылады. Эргономикалық пішіндегі ұзын тұтқа екі қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді, сырғып кетпейді және соққыны жақсы сіңіреді, сондықтан құралды пайдалану оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның ұзындығы | 900 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.73 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 64 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 908 |
| Жинақтау | Бас - 1 штРукоятка - 1 дана |
| Бас материалы | 65Mn |
| Тұтқаның материалы | обрезиненный пластик с фиберглассовым стержнем |
| Атауы | Қайла 1500 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы 900 мм Matrix |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996000497 |