Салмағы 650 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 385 мм резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Denzel 21832 балға-балғалары тасты, тасты, құрғақ топырақты және сазды топырақты өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Ескі кірпіштерді бұзу және мұзды жару үшін пайдалануға болады. Құрал құрылыс және бөлшектеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Тұтқаның ұзындығы | 385 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.92 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 59 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 385 |
| Жинақтау | Қайла - 1 штРукоятка - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/8/1/6/68167057847efffdad909cfb2df54d94c9e71778_21832_l01.jpg |
| Бас материалы | Болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Атауы | Қайла-балға 650 г, фибергласс резеңкеленген сабы 385 мм// Denzel |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 220 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996196497 |