Denzel 21834 ұзындығы 900 мм, тар жұмыс бөлігі, салмағы 1500 г басы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар балта тасты, құрғақ топырақты және сазды топырақты қопсытып, таспен жұмыс істеуге арналған. Ескі кірпіштерді бұзу және мұзды жару үшін пайдалануға болады. Құрал құрылыс алаңында және саяжайда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Тұтқаның ұзындығы | 900 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.66 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 56 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 900 |
| Жинақтау | Қайла - 1 штРукоятка - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/8/1/3/5813ede64f9ff0c66bda7394d7eebefc3dfcbcb5_21834_l01.jpg |
| Бас материалы | Болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Атауы | Кирка 1500 г, тар, фибергласс резеңкеленген сабы 900 мм// Denzel |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 470 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996196503 |