Ұзындығы 600 мм, салмағы 1700 г (жалпы салмағы 2050 г), ағаш балтасы бар, бөренелерді жаруға арналған, соғылған Sibrtech 21842 бөлгіші, ұзындығы 600 мм. Қала сыртындағы учаскеде отын дайындау үшін пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.07 кг |
| Жайманың салмағы | 1700 |
| Қаптамадағы биіктік | 45 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 |
| Жинақтау | Колун - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/2/3/a/623a6ba1cf5c05f85dbb82cc676cd6da76a0a9b3_21842_l01.jpg |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Атауы | Соғылған колун, жиынтықта, 1700/2050 г, ағаш балта, 600 мм Сибртех |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/e/4/1/4e41a806de1e60e6d33e7dde7ebb857cd8d99ccf_21842_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті стикер |
| Қаптамадағы ені | 180 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800088666 |