Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Салмағы 680 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 360 мм бук сабы бар американдық үлгідегі соғылған Denzel 21882 балтасы кез келген түрдегі ағашты кесуге және шабуға арналған. Тұрмыстық және кәсіби қолдануға жарамды, ықшам өлшемдерінің арқасында ол жаяу серуендеушілерге, аңшыларға және балықшыларға пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.92 кг |
| Жайманың салмағы | 680 |
| Қаптамадағы биіктік | 28 |
| Ұзындығы | 380 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 |
| Тұтқаның ұзындығы | 360 мм |
| Жинақтау | Балта - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/9/0/4/f904c47ecfc008d0ceaf520f395de40546d971bd_21882_l01.jpg |
| Жайма материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | бук |
| Атауы | Соғылған балта, 680 г, американдық типті, бук сабы, 360 мм, EFP Denzel |
| Ерекшеліктері | американдық тип, орман эталоны |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 134 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996241104 |
| Орман эталонының экологиялық стандарттары | Иә |