Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Салмағы 900 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 430 мм бук сабы бар американдық үлгідегі соғылған Denzel 21883 балтасы кез келген түрдегі ағашты кесуге және шабуға арналған. Тұрмыстық және кәсіби қолдануға жарамды, ықшам өлшемдерінің арқасында ол жаяу серуендеушілерге, аңшыларға және балықшыларға пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.15 кг |
| Жайманың салмағы | 900 |
| Қаптамадағы биіктік | 29 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 450 |
| Тұтқаның ұзындығы | 430 мм |
| Жинақтау | Балта - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/c/c/5/7cc5c1cc4e4eea436e5794d1a7c0314fc3252cc4_21883_l01.jpg |
| Жайма материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | бук |
| Атауы | Соғылған балта, 900 г, американдық типті, бук сабы, 430 мм, EFP Denzel |
| Ерекшеліктері | американдық тип, орман эталоны |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 153 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996241111 |
| Орман эталонының экологиялық стандарттары | Иә |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 450 |