8 191 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Салмағы 1360 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 700 мм бук сабы бар американдық үлгідегі соғылған Denzel 21885 балтасы кез келген түрдегі ағаштарды кесуге және шабуға арналған. Тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.85 кг |
| Жайманың салмағы | 1350 |
| Қаптамадағы биіктік | 32 |
| Ұзындығы | 730 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 730 |
| Тұтқаның ұзындығы | 700 мм |
| Жинақтау | Балта - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/7/7/5/97755c2efac7ea9be2c6cc2d09dbd04554ddedf0_21885_l01.jpg |
| Жайма материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | бук |
| Атауы | Соғылған балта, 1360 г, американдық типті, бук сабы, 700 мм, EFP Denzel |
| Ерекшеліктері | американдық тип, орман эталоны |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 175 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996241135 |
| Орман эталонының экологиялық стандарттары | Иә |