Бук ағашынан жасалған, ұзындығы 300 мм жылтыратылған Sibrtech 22037 балтасы істен шыққан балта тұтқасын ауыстыруға арналған. Ол жоғары беріктік пен серпімділікке ие, сондықтан айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Балтаның конустық бөлігі балтаның басын бекітуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.19 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 130 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Жинақтау | Балта - 1 дана |
| Максималды ұзындық | 300 |
| Тұтқа материалы_56 | древесина |
| Материал_46 | бук |
| Атауы | Ажарланған балта, Бук, 300 мм Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/3/7/3/6373bc5ab15e14fd674444a065c99e59aed22d96_22037_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұтқа орнындағы ені | 23 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800074119 |