450 мм арасы бар Sibrtech 22538 пластикалық көк жәшік 45/90/135 градус бұрышта тік және 45 градус бұрышта көлденең материалдарды кесу үшін 4 бұрышты қамтамасыз етеді. Құрылғы үй-жайларды әрлеу процесінде шеберлерге пайдалы болады. Құрылғының көмегімен ағаш, пластмасса және полиуретанды бөлшектерді біркелкі кесуге болады: астар, ламинат, юбка тақталары, тақтайшалар және т.б.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.77 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 70 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 550 |
| Жайманың ұзындығы | 450 м |
| Жинақтау | Стусло - 1 штПила - 1 шт |
| Кесудің максималды биіктігі | 55 мм |
| Кесудің максималды ені | 100 |
| Тұтқа материалы_56 | пластик |
| Атауы | Стусло пластиковое, синее, 4 угла для запила, пила 450 мм Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Көлденең жазықтықтағы аралау бұрыштары | 45 ° |
| Жайманы орнату бұрышы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 160 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800056054 |