Өлшемі 295 x 65 мм болатын Sibrtech 22569 пластикалық қорап 3 бұрышта дайындамаларды дәл және дәл кесуге арналған: 45°, 90° және 135°. Дайындамаларды мінсіз тығыз түйістіруді жүзеге асыруға мүмкіндік береді, бұл ретте қосымша өлшеулер жүргізу және арнайы құралдарды пайдалану талап етілмейді. Митр қорабы тақтайшаларды, қаптамаларды және басқа әрлеу элементтерін орнату үшін ішкі және сыртқы бұрыштарды қалыптастыруды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 297 |
| Жинақтау | Стусло - 1 шт |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/5/c/c/e5cc163ede24606d4bf1d32fca45137b41f8dcdb_22569_l01.jpg |
| Кесудің максималды биіктігі | 40 мм |
| Кесудің максималды ені | 65 |
| Атауы | Стусло, 295 х 65 мм, пластиковое, 3 угла для запила Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 95 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996246413 |