Өлшемі 300 x 65 мм болатын Sibrtech 22571 пластикалық қорап қорапшасы дайындамаларды 4 бұрыштан дәл кесуге арналған. Материалдарды 45/90/135 градус бұрыштарда және көлденеңінен 45 градус бұрышта тігінен кесуге мүмкіндік береді. Белдемшелерді, қаптамаларды және басқа әрлеу элементтерін монтаждау кезінде ішкі және сыртқы бұрыштардың қалыптасуын жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 53 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Жинақтау | Стусло - 1 шт |
| Кесудің максималды биіктігі | 42 мм |
| Кесудің максималды ені | 67,50 |
| Атауы | Стусло пластиковое, 300 х 65 мм, 4 угла для запила Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көлденең жазықтықтағы аралау бұрыштары | 45 ° |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800093158 |