Ұзындығы 550 мм ара полотносы бар 22736 матрицалық дәлдіктегі сандық қалыңдығы 16 см-ге дейін және ені 11 см-ге дейінгі дайындамаларды дәл кесуге арналған. Ағашпен және композиттік материалдармен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Сатылы реттеу араның бұрышын 45-135° шегінде өзгертуге мүмкіндік береді. Қорап жеке және кәсіби шеберлер үшін пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 105 |
| Араның биіктігі | 110 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 645 |
| Аралау дискісінің ұзындығы | 550 мм |
| Жинақтау | Стусло - 1 шт |
| Тұтқа материалы_56 | пластик |
| Қорап материалы | алюминиевый сплав |
| Атауы | Стусло прецизионное, 550 мм МАТРИКС |
| Жайманың еңісі | 45 ° |
| Ерекшеліктері | бекіткіштердің болуы |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 240 |
| Араның ені | 160 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996001289 |