Ұзындығы 600 мм арамен және пышақты еңкейту функциясымен 22750 дәлдіктегі матрицалық қорап 45-135° диапазонында еркін бұрышта ені 16 см-ге дейін және қалыңдығы 11 см-ге дейінгі дайындамаларды дәл кесуге арналған. Ағашпен және композиттік материалдармен жұмыс істеуге жарамды. Пышақтың еңісін реттеу тек тік жазықтықта ғана емес, сонымен қатар көлденең жазықтықта да аралауға мүмкіндік береді. Құрал ламинаттарды, тақтайшаларды, итарқаларды, моншақтарды және басқа бөлшектерді біріктіруге дайындау үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.70 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 110 |
| Араның биіктігі | 110 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 735 |
| Аралау дискісінің ұзындығы | 600 мм |
| Жинақтау | Стусло - 1 шт |
| Тұтқа материалы_56 | алюминиевый сплав |
| Қорап материалы | алюминиевый сплав |
| Атауы | Стусло прецизионное, 600 мм, с наклоном полотна МАТРИКС |
| Жайманың еңісі | 45 ° |
| Ерекшеліктері | бекіткіштердің болуы |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 255 |
| Араның ені | 160 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996001319 |