Ұзындығы 550 мм арасы және 2 қысқыш қысқышы бар Gross 22757 дәлдіктегі қашау ағаштан, пластмассадан және ағаштан жасалған композиттік материалдардан жасалған дайындамалармен жұмыс істеуге арналған. Миттер қорабы ені 137 мм-ге дейін және қалыңдығы 110 мм-ге дейінгі бөлшектермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Құрылғы жұмыстың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді және кәсіби қолдану үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 3.74 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 130 |
| Араның биіктігі | 110 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 660 |
| Аралау дискісінің ұзындығы | 550 мм |
| Жинақтау | Стусло - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/6/c/f/16cf48e7f1185d7427585af45d4970b23f687aee_22757_r01.jpg |
| Тұтқа материалы_56 | алюминиевый сплав |
| Қорап материалы | соққыға төзімді пластик |
| Атауы | Стусло прецизионное, пила 550 мм, две прижимные струбцины Gross |
| Жайманың еңісі | 45 ° |
| Ерекшеліктері | бекіткіштердің болуы |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | BCm3idWHqq4 |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Араның ені | 137 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996102610 |