

60 359 ₸
51 214 ₸
Gross 22759 600 мм арасы, 2 қысқыш қысқышы және шектеу аялдамасы бар қос жазықтықтағы дәлдіктегі сандық қорап дайындамаларды екі жазықтықта кесуге мүмкіндік береді. Ол араның биіктігін 165 мм және енін 175 мм қамтамасыз етеді. Ағаш ұсталық жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби пайдалануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.70 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 140 |
| Араның биіктігі | 155 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 640 |
| Аралау дискісінің ұзындығы | 600 мм |
| Жинақтау | Стусло - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/2/3/a/323ac4287b5720ad0cb09e0acc58501317966183_22759_r01.JPG |
| Тұтқа материалы_56 | пластик |
| Қорап материалы | соққыға төзімді пластик |
| Атауы | Стусло прецизионное, двухплоскостное, пила 600 мм, две прижимные струбцины, ограничительный упор Gross |
| Жайманың еңісі | 15 ° |
| Ерекшеліктері | бекіткіштердің болуы |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | BCm3idWHqq4 |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 270 |
| Араның ені | 175 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996102603 |