Пластикалық тұтқасы және ені 28 мм кескіш бөлігі бар Sibrtech 24728 қашау кез келген түрдегі ағашты өңдеуге жарамды. Ұсақ ойықтарды іріктеуге, дәл кесулерді алуға, қырларын алып тастауға және басқа да ағаш ұстасы мен ағаш ұстасы жұмыстарын орындауға арналған. Құрал үйде және ағаш шеберханасында пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 254 |
| Жүздің ұзындығы | 120 |
| Жинақтау | Қашау - 1 дана |
| Кесетін бөліктің максималды ені | 28 мм |
| Пышақтың материалы_52 | сталь 55 |
| Тұтқа материалы_56 | пластик |
| Атауы | Стамеска, 28 мм, пластиковая рукоятка Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 76 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996101057 |