Palisad Home Comfort 923635 профильді губка өлшемі 122 x 86 x 47 мм — үй тазалауға арналған жабдық. Ыдыс—аяқтарды және әртүрлі беттерді - плиткаларды, дәретханаларды, раковиналарды, ванналарды жууға жарамды. Үлкейтілген көлемінің арқасында губка жоғары өнімділікке ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 122 мм |
| Ені | 86 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.01 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| Жинақтау | Губка - 1 дана |
| Материал_46 | көбік, абразивті материал |
| Атауы | Губка профильная Comfort, 122 x 86 x 47 мм, Home Palisad |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/2/7/b/227b8e03ce05d1ebeee85c7f35f1846fb44565fa_923635_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Қалыңдық | 47 |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Түсі | жасыл |
| Қаптамадағы ені | 85 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800076458 |