Ыдыс-аяққа арналған губкалар Palisad Home Coral 923585 өлшемі 95 x 64 x 36 мм, 4 дана. қаптамада, үй шаруашылығында қолданылады. Беттердің барлық түрлерін, соның ішінде нәзік беттерді жууға жарамды. Плиткаларды, үстелшелерді және сантехниканы тиімді тазалаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Ені | 64 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 68 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 |
| Қаптамадағы саны | 4 |
| Жинақтау | Губка - 4 дана |
| Материал_46 | көбік, абразивті материал |
| Атауы | Губки для посуды Coral, 95 x 64 x 36 мм, 4 шт, Home Palisad |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/8/a/b/78ab184ec6422a26f1a3b09d063fe18a0a2f6d16_923585_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Қалыңдық | 36 |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Түсі | разноцветный |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800076502 |