Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Denzel CSL сымсыз бұрағыш-3,6-01 26001 аксессуарлармен бірге 3,6 В және 1,3 Ач Li-Ion аккумуляторымен ол бұрандалармен, бұрандалармен және бұрандалармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Максималды айналу моменті 4 Нм және айналу жиілігі 200 айн/мин арқасында бекіткіштерді бұрау арқылы жылдам жұмыс істейді. Кіріктірілген литий-ионды аккумулятор тез зарядталады, төмен өздігінен разрядталуымен және тиімді жұмысты қамтамасыз ететін жад әсерінің болмауымен сипатталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды айналу сәті | 4 H*m |
| аккумулятор кернеуі | 3.6 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.20 кг |
| Батареяны зарядтау уақыты | 5/8 |
| Қаптамадағы биіктік | 85 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Патронның диаметрі | 10 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 215 |
| Батарея сыйымдылығы | 1,30 |
| Аккумуляторлық батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 |
| Жылдамдықтар саны | 1 дана |
| Жинақтау | Аккумуляторлық бұрағыш - 1 дана USB желілік адаптері - 1 дана USB-MicroUSB зарядтау кабелі - 1 бит 25 мм штАдаптер - 1 Магниттік штадаптер - 1 дана пластик - 1 дана Кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/f/4/d/5f4dace4a4eb08c6984bedc181856fa5ef5dc92d_26001_r1.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/b/0/8/fb08aa813148c3a464af9745905bbb69567a94a1_26001_1.pdf |
| Атауы | CSL-3.6-01, Li-Ion, 3.6 В, 1.3 А*сағ, 200 айн/мин аккумуляторлық бұрағыш, Denzel аксессуарлары бар |
| Реверстің болуы | Иә |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/b/d/5/dbd5445999096f3af8c43fce26276f0e6bd34336_26001_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | p68HAxjHDDo |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Картридж түрі | HEX 1/4" |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Айналу сәтін реттеу сатыларының саны | 10+1 |
| Қаптамадағы ені | 165 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996171289 |