Denzel CSL сымсыз бұрағыш-3,6-02 26002 кернеуі 3,6В Li-Ion 1,3Ач қуат көзінен жұмыс істейді, блистерде жеткізіледі. Бұрандаларды, болттарды және өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды жылдам бұрап, бұрап алуға арналған. Бұрауыш айналу моментін 4 Нм-ге дейін және патронның айналу жиілігін 200 айн/мин дамытады, бұл тапсырмаларды оңай және қиындықсыз шешуге мүмкіндік береді. ,Литий-ионды аккумулятордың өздігінен зарядсыздану пайызы төмен, тез зарядталады және ұзақ уақыт бойы тұрақты өнімділікті қамтамасыз ететін жад эффектісі жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды айналу сәті | 4 H*m |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.60 кг |
| Батареяны зарядтау уақыты | 5/8 |
| Қаптамадағы биіктік | 70 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Патронның диаметрі | 6,50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Батарея сыйымдылығы | 1,30 |
| Аккумуляторлық батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Жинақтау | Аккумуляторлық бұрауыш - 1 дана Зарядтау құрылғысы - 1 бит штНабор - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/e/7/e/9e7e4f1f2d1f773af6dd08a3e6c383882ce0c4ed_26002_r1.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/d/2/8ad2c8eaaa299b75037ac11c3fa04aa4700b6e3e_26002_1.pdf |
| Атауы | CSL-3.6-02, Li-Ion, 3.6 В, 1.3 А*сағ аккумуляторлық бұрағыш, Denzel блистерінде |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 3,60 |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/b/e/f/7bef8d119243ebc2214f5b1c2d70d714961dea50_26002_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Картридж түрі | HEX 1/4" |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 205 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996172576 |