

3 484 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Диаметрі 150 x 22,2 мм, жұқа корпусы бар Matrix Professional 730637 кесінді сегменттік алмас жүзі жаңа және ескі бетонды, тасты, гранитті, шлакоблокты, тротуар плиталарын, құмтас пен кірпішті тегістеуішпен құрғақ кесуге мүмкіндік береді. Жеке және кәсіби пайдалану үшін жарамды. Дискінің жұқа корпусының арқасында құралдың жүктемесі азаяды, бұл жұмыс процесін 20% жылдамдатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 |
| Диаметрі | 150 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Диск алмазный отрезной - 1 шт |
| Өңдеу материалы | бетон, тас, кірпіш |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмас дискі, кесінді сегментті, 150 х 22.2 мм, жұқа, құрғақ кесу Matrix Professional |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 22,20 мм |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/8/c/d/d8cd12d8218ff3b8bdc15b7ed5f1199c22b3908e_730637_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі_76 | сухой |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996135960 |