Диаметрі 115 мм Matrix 73122 тұтас кесінді алмас жүзі — білігінің диаметрі 22,2 мм болгарлар мен плитка кескіштерге арналған жабдық. Мәрмәрді, жасанды және табиғи тасты, фарфор және керамикалық плиткаларды құрғақ және дымқыл кесу үшін қолданылады. Сумен жабдықтаусыз пайдалану құралдың мүмкіндіктерін кеңейтеді, бірақ дискінің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін суды салқындату ұсынылады. Жабдық тұрмыстық міндеттерді шешуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 6 |
| Диаметрі | 115 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Диск алмазный отрезной - 1 шт |
| Өңдеу материалы | тақта, тас, керамогранит, мәрмәр |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, тұтас кесінді, 115 х 22.2 мм, құрғақ кесу Matrix Professional |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/5/7/e/a57e872562debdec4edb21888da8a57bc2636985_73122_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі_76 | құрғақ/сулы |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 140 |
| Кесетін бөліктің ені | 6 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996117331 |