

2 909 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Диаметрі 180 х 22,2 мм Matrix 73187 алмазды тұтас дискі мәрмәрді, керамикалық плиткаларды, фарфор плиткаларын, табиғи немесе жасанды тастарды ылғалды кесуге арналған. Бұрыштық тегістеуіш машинаға немесе қондыру диаметрі 22,2 мм плитка кескішке орнатылады. Сумен салқындатуды қолдану арқылы кесу сапасы жақсарады, сонымен қатар дискінің қызмет ету мерзімі ұзарады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.41 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 |
| Диаметрі | 180 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Диск алмазный отрезной - 1 шт |
| Өңдеу материалы | тақта, тас, керамогранит, мәрмәр |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Диск алмазный, отрезной сплошной, 180 х 22.2 мм, мокрая резка Matrix Professional |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/8/e/3/d8e31ef0d45fecf4bfafd2ae7f0c9a8f08fffd8b_73187_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі_76 | сулы |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 205 |
| Кесетін бөліктің ені | 6 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996032207 |