Диаметрі 180 х 22,2 мм Сибртех 731637 алмазды кесінді тұтас дискі фарфор, керамикалық плиткаларды, сондай-ақ мәрмәр мен тасты ылғалды кесу үшін қолданылады. Қону диаметрі 22,2 мм болгарлар мен плитка кескіштерге арналған жабдық ретінде пайдаланылады. Диск жақсы жұмыс ресурсына ие және ұзақ қызмет етуге арналған. Материалдарды кесу суды салқындату арқылы жүзеге асырылуы керек.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.39 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 180 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Диск алмазный отрезной - 1 шт |
| Өңдеу материалы | тақта, тас, керамогранит, мәрмәр |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, тұтас кесінді, 180 х 22.2 мм, Сибртех ылғалды кесу |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 22,20 мм |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/4/0/2/d402f918b46188ff0fc6c54ab8e321ba6b47fca7_731637_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі_76 | сулы |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 |
| Кесетін бөліктің ені | 6 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996123851 |